Wynajem Ekspresów Do Kawy – Oferta2023-12-10T00:23:34+01:00

WYNAJEM EKSPRESÓW DO KAWY

Z NASZYM KALKULATOREM SPRAWDZISZ ILE MOŻE KOSZTOWAĆ WYNAJEM

WYŚLIJ DO NAS  FORMULARZ I WYPOŻYCZ PROFESJONALNY EKSPRES DO KAWY

1
Ile ekspresów chcesz wynająć?
Czas trwania umowy wynajmu.
Określ ilość kaw przygotowanych dziennie w sztukach.
Przykładowa miesięczna rata (netto)PLN 

Wynajmij ekspres dopasowany do Twoich potrzeb z pełną opieką serwisową oraz dostawami ulubionej kawy 🙂

Pozwól nam zająć się tym na czym znamy się najlepiej. 

ZAPYTANIE O WYNAJEM

JAK DZIAŁA WYNAJEM EKSPRESU DO KAWY?

 • Kontakt z nami w sprawie wynajmu.

 • Pomoc w dobraniu odpowiednich ekspresów.

 • Podpisanie umowy o wynajem.

 • Przygotowanie ekspresów pod Twoje wymagania.

 • Dostawa ekspresów pod wskazany adres.

 • Szkolenie z zakresu prawidłowej eksploatacji.

 • Wsparcie techniczne oraz opieka serwisowa.

 • Przedłużenie umowy lub zwrot ekspresów po jej zakończeniu.

OFERTA DZIERŻAWY EKSPRESÓW DO KAWY DLA FIRM

Oferujemy wynajem ekspresów do kawy najlepszych światowych marek takich jak Saeco, Necta, DeLonghi, Gaggia, Jura, Siemens, Franke, WMF oraz Fresco.  Dzierżawa ekspresów do kawy w Go2Vending zapewni Twojej firmie profesjonalną obsługę już od początkowego etapu dopasowania odpowiedniego ekspresu dla planowanego zużycia. Następnie dostarczymy urządzenie w wyznaczone miejsce i nauczymy prawidłowej eksploatacji wyznaczone osoby w Twojej firmie. Od momentu uruchomienia zapewnimy prawidłowe działanie ekspresu oraz stałe dostawy ulubionej kawy. 

Go2Vending specjalizuje się w ekspresach automatycznych dostarczając błyskawiczny serwis dla swoich klientów.  My dbamy o Twoją poranną kawę a Ty zajmujesz się rozwojem swojej branży 🙂  

EKSPRESOWA WYMIANA ZAMIAST POWOLNEGO SERWISU

Mając wieloletnie doświadczenie w branży ekspresów automatycznych wiodących światowych marek wiemy,  że nie ma urządzenia które może w nieskończoność działać wiecznie i zawsze istnieje ryzyko uszkodzenia ze strony obsługującego. Wynajmując ekspres do kawy w Go2Vending masz gwarancję szybkiej wymiany ekspresu na taki sam lub klasy wyższej w przypadku jakiejkolwiek awarii uniemożliwiającej prawidłową pracę urządzenia. Działamy błyskawicznie, a Twoja kawa jest dla nas zawsze najważniejsza 🙂

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z WYNAJMU EKSPRESÓW DO KAWY

Poszukując ekspresu do kawy dla Twojej firmy lub instytucji masz najczęściej do wyboru: 

 1. ZAKUP EKSPRESU DO KAWY NA WŁASNOŚĆ: W tym przypadku pojawia się ryzyko wyboru urządzenia, które nie będzie dopasowane do planowanego zużycia w następstwie czego mogą pojawiać się usterki lub nieprawidłowa praca. Sprzedawcy ekspresów bardzo często próbują rozpatrywać gwarancję na swój sposób. Zdarzają się także producenci, którzy wymagają okresowych przeglądów zapewniających podtrzymanie gwarancji, a takie nierzadko są dodatkowo płatne. W przypadku uzasadnionej reklamacji ekspres i tak trafia na serwis, a Ty w tym czasie nie możesz cieszyć się poranną kawą 🙁
 2. LEASING EKSPRESU DO KAWY: Leasing to opcja bardzo zbliżona do zakupu jednak daje możliwość rozłożenia finansowania ekspresu w czasie. Plusem dla leasingu może być możliwość sfinansowania ekspresu z wysokiej półki cenowej zapewniającego trwalsze i bardziej profesjonalne wykonanie.
 3. DZIERŻAWA EKSPRESU DO KAWY: Wynajem ekspresu do kawy to stały koszt i zero dodatkowych problemów. Eksploatujesz ekspres przez okres trwania umowy, po jej zakończeniu oddajesz urządzenie lub wymieniasz na nowe. Podczas wynajmu ekspresu do kawy myślisz jedynie o smaku Twojej ulubionej kawy zapominając o okresowych przeglądach technicznych lub akcjach serwisowych.

WYPOŻYCZENIE EKSPRESU DO KAWY

Nasza oferta dzierżawy dotyczy profesjonalnych i sprawdzonych ekspresów do kawy topowych producentów. Najczęściej są to ekspresy automatyczne nablatowe, które zapewniają estetyczny wygląd w połączeniu z pyszną kawą. 

Chętnie poznamy Twoje potrzeby związane z dzierżawą ekspresów do kawy i dopasujemy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

GO2VENDING – NA KAWIE ZNAMY SIĘ NAJLEPIEJ

WYNAJMUJEMY EKSPRESY DO KAWY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI:

Wynajem ekspresów do kawy Warszawa, Kraków, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Kielce, Poznań, Bydgoszcz, Rzeszów, Łódź, Szczecin, Lublin, Białystok, Radom, Sosnowiec, Toruń, Gliwice, Bielsko-Biała, Olsztyn, Tychy, Bytom, Opole, Ruda Śląska, Rybnik, Zielona Góra, Nowy Sącz, Zabrze, Gdynia, itd.

OSTATNIE ARTYKUŁY

Z NASZEGO BLOGA

CZYTAJ WIĘCEJ ARTYKUŁÓW O VENDINGU
Przejdź do góry