Serwis Pogwarancyjny Automatów Vendingowych2022-08-01T20:11:05+02:00

VENDING SERWIS

KOMPLEKSOWY SERWIS TECHNICZNY AUTOMATÓW VENDINGOWYCH ORAZ SYSTEMÓW PŁATNOŚCI

Serwis automatów vendingowych Necta

W naszej ofercie znajduje się również serwis techniczny automatów sprzedających oraz systemów płatniczych dla vendingu (wrzutniki monet, czytniki banknotów, terminale płatności bezgotówkowych). Specjalizujemy się przede wszystkim w naprawach oraz okresowym serwisie cyklicznym automatów vendingowych marki Necta. W skład naszych usług wchodzi między innymi: naprawa płyt głównych, wymiana okresowa akumulatorów zasilających pamięć CPU, wgrywanie nowego oprogramowania, wymiana podzespołów niezbędnych w prawidłowej pracy automatu, kompleksowe odświeżenie wizualne maszyny, kapitalny serwis techniczny automatu vendingowego, itp.

Wszelkie naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne świadczymy tylko i wyłącznie w naszym magazynie technicznym (ul. Grodziskowa 14, 28-400 Pińczów, woj. świętokrzyskie). Usługi serwisowe świadczymy po wcześniejszym umówieniu terminu. Dostarczenie sprzętu leży po stronie klienta.

W celu ustalenia szczegółów dotyczących serwisu oraz umówienia konkretnego terminu zachęcamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną, mailową lub za pomocą poniższego formularza zgłoszeń serwisowych.

Jak wygląda naprawa automatu sprzedającego?

 • Kontaktujesz się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą poniższego formularza.

 • Podajesz nam wszystkie istotne szczegóły dotyczące automatów, które chcesz u nas serwisować (marka, model, ewentualne usterki, itp.).

 • W przypadku serwisu automatów, bardzo pomocne będzie załączenie zdjęć konkretnych urządzeń.

 • Bez obaw, że coś pominiesz. Jeśli będziemy potrzebować dodatkowych informacji do wstępnej wyceny, skontaktujemy się z Tobą 🙂

 • Po pozytywnej weryfikacji Twojego zgłoszenia dostaniesz od nas wstępną kalkulację kosztów serwisu.

 • Po akceptacji oferty dotyczącej naprawy dostarczasz do nas urządzenie/a w ustalonym terminie.

 • Wykonujemy określone wcześniej prace serwisowe.

 • W przypadku konieczności wykonania dodatkowych prac lub wymiany części nieujętych w kosztorysie, kontaktujemy się z Tobą w celu ich zatwierdzenia.

 • Po zakończeniu prac odbierasz urządzenie/a osobiście lub zlecasz nam wysyłkę kurierską na wskazany adres.

Zostaw numer.

Oddzwonimy!

Zostaw nam swój numer telefon, a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie.

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy.
Wystąpił błąd w wysłaniu Twojej wiadomości. Spróbuj ponownie później.

KLUB  GO2VENDING

Klub Go2Vending to szalone PAKIETY i PROMOCJE, które przychodzą na Twój adres e-mail.

Uczestnictwo w klubie Go2Vending jest w zupełności darmowe. W każdej chwili istnieje możliwość wypisania się z niesamowitych promocji vendingowych.

Kliknij przycisk dołącz do klubu i wypełnij formularz klubowicza, aby cieszyć się MEGA promocjami.

DOŁĄCZ DO KLUBU

Wyślij zgłoszenie serwisowe:

  Dlaczego warto postawić na okresowy serwis?

  Jeśli szukasz rzetelnego serwisu automatów vendingowych Necta, wrzutników monet lub innych urządzeń z branży vendingu, firma Go2Vending oferuje sprawdzone rozwiązania. Cykliczny serwis automatów sprzedających, wrzutników monet oraz innych urządzeń vendingowych daje wiele dodatkowych zalet, oto niektóre z nich:

  • oszczędność Twojego czasu spowodowana brakiem naprawy we własnym zakresie (możesz się w pełni skupić na rozwoju swojego biznesu);
  • kompletny serwis cykliczny minimalizuje ryzyko mniejszych, powtarzających się usterek na lokalizacji;
  • stała i bezawaryjna praca urządzeń vendingowych to także stały przychód w Twoim biznesie;
  • brak konieczności uiszczania opłat za dostęp do najnowszego oprogramowania, posiadania wszystkich części zamiennych, rozbudowanego warsztatu, skomplikowanych narzędzi lub mierników, pełnej wiedzy technicznej, itp.
  • zarządcy lokalizacji twoich maszyn bardzo doceniają ich bezawaryjność oraz estetykę wizualną;
  • klienci oraz zarządcy obiektów wymagają schludnych, czystych, nowocześnie wyglądających maszyn;

  Dlaczego estetyka automatu ma znaczenie?

  Bezawaryjność urządzeń vendingowych jest bardzo ważnym czynnikiem wpływającym bezpośrednio na rozwój Twojego biznesu w postaci solidnej firmy. Mając już sprawne urządzenia, które pracują dla Ciebie 24/h warto również zadbać o ich wygląd zewnętrzny oraz wewnętrzny. Schludne, czyste, nowocześnie oklejone automaty to klucz do zwiększenia pozytywnego postrzegania Twojej firmy. Rosnąca konkurencja na rynku vendingowym sprawia, że zarówno zarządcy nieruchomości jak i klienci mogą wybierać z kim chcą współpracować lub w jakich automatach kupować. Automaty to Twoja wizytówka, a ich estetyczny wygląd silnie wzmacnia pozycję Twojej firmy na lokalnym rynku. Pamiętaj również o wyglądzie wewnętrznym automatów. Czysta, nieporysowana szyba oraz estetyczne, niezabrudzone półki w automatach typu glassfront to tylko niektóre z ważnych aspektów dotyczących automatów sprężynowych. Zadbaj o wygląd swoich automatów sprzedających, a wszyscy Twoi partnerzy oraz klienci z pewnością docenią te starania.

  OSTATNIE ARTYKUŁY

  Z NASZEGO BLOGA

  CZYTAJ WIĘCEJ ARTYKUŁÓW O VENDINGU
  Przejdź do góry