GDZIE WARTO ZAINSTALOWAĆ AUTOMATY VENDINGOWE ?

BIURA/ KORPORACJE

ZAKŁADY PRODUKCYJNE

UCZELNIE/ SZKOŁY

CENTRA DYSTRYBUCYJNE

CENTRA HANDLOWE

SIŁOWNIE/ REKREACJA

SZPITALE/ HOTELE/ PENSJONATY

PLACE BUDOWY

MYJNIE/ ZAJAZDY

JAKIE LOKALIZACJE SĄ ATRAKCYJNE DLA VENDINGU ?

  • Biurowce to bardzo dobre lokalizacje dla automatów vendingowych. Z reguły pracuje w nich duża liczba osób, które podczas ciężkiego dnia pracy potrzebują przerwy na kawę, drobną przekąskę, kanapkę lub konkretny obiad. Potrzeby te mogą zagwarantować zlokalizowane w firmie automaty sprzedające.
  • Zakłady produkcyjne są kolejnym ciekawym miejscem dla operatorów vendingowych. Duże zakłady zatrudniają wielu pracowników i często są aktywne w godzinach popołudniowych oraz nocnych. Automaty sprzedające to doskonałe rozwiązanie dla tego typu zakładów ponieważ oferują serwis 24/h. Dzięki temu każdy pracownik ma dostęp do produktów spożywczych w trakcie własnej przerwy.
  • Do ciekawych lokalizacji vendingowych zaliczają się również uczelnie wyższe oraz szkoły (od podstawowej do średniej/technikum). Uczniowie jak i nauczyciele potrzebują sporej dawki energii w trakcie intensywnych zajęć edukacyjnych. Dlatego też dobrym nawykiem jest drugie śniadanie, zdrowa przekąska, a przede wszystkim prawidłowe nawodnienie organizmu podczas przerwy w nauce. Automaty sprzedające są w tym przypadku świetnym rozwiązaniem w szkolnych budynkach. Należy także pamiętać o stosowaniu się do ustawy z dnia 26 lipca 2016 r. w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach.
  • Centra dystrybucyjne to miejsca pracy, od których często wymaga się dyspozycyjności 24/h. Muszą one nadążyć z obsługą wysyłek i logistyką wszelkiego rodzaju towarów, których z roku na rok znacznie przybywa. Automaty vendingowe to świetne rozwiązanie dla tego typu miejsc. Korzystają z nich osoby ciężko pracujące na magazynie, kierowcy w trakcie załadunku lub rozładunku towaru, a także pracownicy biurowi odpowiadający za logistykę oraz prawidłową pracę całego obiektu. Popularnymi automatami w takich miejscach są automaty z napojami gorącymi, przekąskami, napojami zimnymi, a także maszyny sprzedające kanapki i dania obiadowe.

  • Automaty vendingowe znajdziemy także w centrach handlowych. Z uwagi na duży przepływ ludności są to bardzo ciekawe miejsca do instalacji maszyn sprzedających. W dodatku, automaty znajdujące się w takich miejscach nie oferują tylko i wyłącznie produktów spożywczych. Centra handlowe to świetne miejsce do sprzedaży oraz reklamy produktów niestandardowych posiadających własną markę.

  • Siłownie, hale sportowe, stadiony, rozbudowane ośrodki sportowe oraz miejsca rekreacyjne to również miejsca przyjazne automatom vendingowym. Osoby uprawiające sport bardzo doceniają możliwość nabycia płynów, odżywek, akcesoriów sportowych z automatów dostępnych na wyciągnięcie ręki przed, po lub nawet w trakcie treningu.

  • Szpitale, hotele oraz pensjonaty także zaliczamy do miejsc funkcjonujących 24/h. Z automatów zainstalowanych w szpitalach chętnie korzystają nie tylko chorzy ale także personel szpitala dyżurujący również w godzinach nocnych. Hotele oraz pensjonaty to nierzadko miejsca znajdujące się z dala od miejskiego zgiełku. Goście odwiedzający takie miejsca z pewnością doceniają możliwość zakupu produktów spożywczych oraz innych akcesoriów niezbędnych w trakcie pobytu. I wszystko to dostępne 24/h.

  • Place budowy to atrakcyjne lokalizacje dla vendingu z produktami spożywczymi oraz BHP. W naszym kraju powstaje coraz więcej dużych osiedli, biurowców lub nawet wieżowców, a na każdej z takich budów jest duże natężenie robotników oraz inżynierów. Instalacja automatów vendingowych podczas trwania budowy to z pewnością bardzo dobre rozwiązanie.

  • Myjnie oraz wszelkiego rodzaju zajazdy dla kierowców to miejsca, w których coraz częściej spotykamy automaty vendingowe. Na myjniach znajdziemy przede wszystkim automaty z profesjonalną chemią samochodową oraz akcesoriami motoryzacyjnymi. Zajazdy w głównej mierze posiadają zainstalowane automaty spożywcze oferujące kawę, przekąski oraz napoje zimne.