Necta-KikkoMax

Necta KikkoMax

Necta-Canto

Necta Canto

Necta-Opera

Necta Opera

Necta-Astro

Necta Astro

Necta-Concerto

Necta Concerto

Necta-Kikko

Necta Kikko

Automaty Necta do napojów gorących

Jeśli poszukujesz wolnostojącej maszyny do serwowania napojów gorących, Necta z pewnością będzie dobrym wyborem! Za marką przemawia przede wszystkim NIEZAWODNOŚĆ związana z wieloletnim doświadczeniem w produkcji, PONADCZASOWA ESTETYKA urządzeń oraz BARDZO ŁATWY DOSTĘP DO SERWISU lub CZĘŚCI ZAMIENNYCH.

Automaty vendingowe do kawy marki Necta możemy podzielić na dwa typy:

  1. Automaty Instant – oferują jedynie produkty rozpuszczalne takie jak: kawa, gorąca czekolada, herbata, zupy itp. Charakteryzują się bardzo prostą konstrukcją, której najważniejsza zaleta to GRAWITACYJNY UKŁAD WODNY.
  2. Automaty Espresso – poza miejscem na produkty rozpuszczalne posiadają zaparzacz ciśnieniowy, który umożliwia sprzedaż świeżo mielonej kawy ziarnistej. Automaty espresso posiadają zatem nieco bardziej złożoną konstrukcję, a ich serwis oraz obsługa wymaga nierzadko większej ilości wiedzy oraz czasu. Bardzo często w automatach posiadających opcję mielenia kawy, producent instaluje także osobny zaparzacz do herbaty liściastej, który zapewnia pełną ofertę napojów zaspokajającą w pełni najbardziej wymagających klientów.

Oba typy maszyn są nadal w produkcji i nie można z góry ustalić, że jedna jest lepsza od drugiej. Wszystko zależy przede wszystkim od docelowej lokalizacji automatu, a co za tym idzie od rodzaju klientów i ich wymagań. Bardzo często automaty Instant są w zupełności wystarczające do pełnego zadowolenia klientów, a sam operator ma dzięki temu nieco tańszy i łatwiejszy w obsłudze oraz serwisie automat vendingowy do napojów gorących. Najpopularniejszymi w Polsce modelami są Kikko Max, Canto, Opera, Astro, Concerto oraz Kikko.