AUTOMATY Z KAWĄ

AUTOMATY Z JEDZENIEM

AUTOMATY Z NAPOJAMI

AUTOMATY Z KANAPKAMI

AUTOMATY Z OBIADAMI

PROJEKTY INDYWIDUALNE

RODZAJE AUTOMATÓW SPRZEDAJĄCYCH

  • Urządzenia vendingowe do sprzedaży napojów gorących są kluczowym elementem dobrze rozwiniętych firm vendingowych. Maszyny te sprawdzają się świetnie w komplecie z innymi automatami, świetnie wzbogacając ofertę produktową operatora. Takie automaty sprzedające oferują swoim klientom napoje takie jak: KAWA, GORĄCA CZEKOLADA, HERBATA oraz RÓŻNEGO RODZAJU ZUPY (bardzo popularny produkt w zakładach pracy).

  • Automaty z jedzeniem sprzedają przede wszystkim różnego rodzaju przekąski typu: CIASTKA, BATONY, CHIPSY, PALUSZKI, WAFLE itp. Ponieważ maszyny te są bardzo uniwersalne, klienci sprzedają w nich również NAPOJE BUTELKOWANE oraz NAPOJE W PUSZKACH. Coraz częściej na spiralach tych automatów sprzedających lądują również świeże KANAPKI lub BUŁKI. Z pewnością warto zwrócić uwagę na te automaty sprężynowe.

  • Maszyny vendingowe z zimnymi napojami dzielą się na dwa typy. Pierwszy dotyczy maszyn sprzedających, w których umieszczamy tylko i wyłącznie napoje butelkowane oraz puszki. Są one bardzo przydatne na dużych lub odległych lokalizacjach z uwagi na swoją dużą pojemność produktową. Drugi typ automatów vendingowych do napojów dotyczy maszyn spiralowych, które mogą występować z windą lub bez. Są one świetnym rozwiązaniem dla osób, które poza napojami chcą z tego samego automatu sprzedawać również przekąski.

  • Świeże produkty to świetne wzbogacenie oferty vendingowej. Kanapki umieszczane w automatach vendingowych są przede wszystkim łatwo dostępne. W przeciwieństwie do tzw. 'pana kanapki’, klient sam decyduje czy chce danego dnia kupić świeżą kanapkę. W większości automatów tego typu, możemy również łączyć produkty świeże z równie popularnymi PRZEKĄSKAMI lub NAPOJAMI. Decydując się na zakup, warto jednak od samego początku uwzględnić chęć sprzedaży produktów świeżych wymagających odpowiedniej temperatury przechowywania.

  • Automaty z obiadami to bardzo silnie rozwijająca się nisza w vendingu. Smaczny i zdrowy obiad, który możemy błyskawicznie mieć w swoich rękach o każdej porze nie ma sobie równych. Konfiguracja takiego automatu jest również bardziej skomplikowana i czasochłonna. Po wybraniu odpowiedniego modelu maszyny należy dopasować ją do indywidualnych opakowań, które bardzo często mają niestandardowe wymiary oraz kształt. Aby dowiedzieć się więcej o tego typu automatach sprzedających dania obiadowe, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

  • Projekty indywidualne dotyczą automatów vendingowych przygotowanych do sprzedaży wszystkich innych produktów niestandardowych, których wymiar oraz kształt pozwala na odpowiednie skonfigurowanie w maszynie. Produktami takimi są m.in. książki, artykuły BHP, akcesoria modowe (okulary, stroje kąpielowe, klapki itp.), produkty wytworzone na bazie konopii z CBD jako dominujący kanabinoid, akcesoria GSM, kosmetyki oraz wiele innych towarów, które często są markami/pomysłami własnymi. Jeśli chcesz sprawdzić czy Twój produkt można sprzedawać w automacie vendingowym, skontaktuj się z nami bezpośrednio.