AUTOMATY VENDINGOWE MARKI NECTA NAJCZEŚCIEJ WYBIERANE PRZEZ POLSKICH OPERATORÓW 

Włoski producent automatów sprzedających Necta to europejski lider w sprzedaży urządzeń vendingowych. Z automatów marki Necta korzystają zarówno operatorzy dużych rozmiarów jak i osoby początkujące w branży. Chcesz wiedzieć dlaczego Necta jest polskim liderem w branży? W dzisiejszym artykule pokażemy co dokładnie wpływa na sukces marki oraz postaramy się omówić najważniejsze cechy maszyn vendingowych spod znaku NECTA.

BARDZO KORZYSTNY STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI WYKONANIA

Pewnego dnia jeden z doświadczonych operatorów vendingowych świetnie opisał nam sytuację zalet i wad automatów sprzedających: „Gdyby wszyscy liczący się w branży producenci automatów vendingowych połączyli swoje siły, mógłby powstać automat idealny.” Na obecną chwilę sytuacja jednak wygląda tak, że każdy z topowych producentów opatentował swoje własne, najlepsze rozwiązania zastosowane w maszynach i z wiadomych przyczyn nie chce się nimi dzielić. Skoro ustaliliśmy zatem, że każde urządzenie ma swoje wady oraz zalety, według naszej opinii automaty sprzedające NECTA mają tych wad najmniej. Uważamy, że automaty vendingowe marki NECTA to najlepszy na rynku stosunek wykonania maszyny do ceny. Mówiąc o wykonaniu mamy na myśli nie tylko jakość materiałów ale także ich spasowanie oraz zastosowane rozwiązania techniczne.

DOKUMENTACJA TECHNICZNA

NECTA pod względem wszelkiego rodzaju dokumentacji technicznej spisuje się równie dobrze. Jako użytkownik automatu nie musimy się martwić o brak instrukcji obsługi, schematów układów elektrycznych i elektronicznych, a także fachowego doradztwa inżynierów włoskiej marki automatów. Dzięki takiemu podejściu producenta możemy bez problemu nabyć wiedzę, która przydaje się na każdym etapie eksploatacji automatów sprzedających.

DOSKONAŁY DOSTĘP DO CZĘŚCI ZAMIENNYCH

I tutaj przechodzimy do kluczowej kwestii jeżeli chodzi o to w czym włoska NECTA wyprzedza konkurentów na naszym rodzimym rynku. Szybki dostęp do części dla partnerów, dystrybutorów, serwisu oraz operatorów to klucz do sukcesu. W przypadku maszyn sprzedających NECTA dostęp do części działa szybko i bezbłędnie. Nawet jako mały operator jesteśmy w stanie zamówić konkretną część eksploatacyjną z wielu źródeł ograniczając do minimum ryzyko przestojów w pracy maszyny.

Warto również nadmienić, że z uwagi na popularność maszyn NECTA w Polsce jest wiele firm oferujących części eksploatacyjne od tzw. ręki. A to już znacznie skraca czas otrzymania konkretnej części oraz zapobiega sytuacji monopolu w stosunkowo wąskiej branży.

NOWOCZESNY DESIGN ORAZ PROSTOTA KONFIGURACJI

Operatorzy uwielbiają automaty sprzedające NECTA z uwagi na ich ponadczasowy design oraz prostotę w programowaniu i konfiguracji. Nowoczesny i przemyślany wygląd maszyny skupia uwagę klientów zwiększając sprzedaż oraz jest dodatkowo zaletą dla zarządców nieruchomości, którzy chcą aby ich obiekt wyglądał schludnie i również nowocześnie.

Maszyny NECTA to intuicyjna obsługa dla klienta oraz operatora. Wszystkie ustawienia techniczne zmieniamy z poziomu klawiatury oraz wyświetlacza, a interfejs graficzny posiada oczywiście język polski.

Konfiguracja maszyn NECTA również została przemyślana. Producent posiada ogromne doświadczenie w tworzeniu automatów vendingowych i dzięki temu od wielu lat usprawnia każdy kolejny model. W automatach NECTA dominuje system modułowy, który jest doskonałym rozwiązaniem dla szybkiej i prostej konfiguracji maszyn pod konkretne produkty

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat automatów sprzedających NECTA?

Skontaktuj się z nami! Zawsze chętnie rozmawiamy o vendingu.

Go2Vending – Twoi eksperci w vendingu